| Op Hodenpijl in Schipluiden |


Op Hodenpijl is een unieke plek in het groene Midden-Delfland. Hier komen natuur, cultuur, kunst, talent, gezondheid en welzijn bij elkaar.
Restaurant de Herdershof kiest voor gezond eten met verse seizoens- en streekproducten, die gemaakt zijn met respect voor de natuur. De verse groenten komen zoveel mogelijk uit eigen moestuin en worden ook in de winkel bij de ingang van het restaurant verkocht. Er is varkensvlees uit eigen stal. Je kunt de varkens die heerlijk buiten in de modder kunnen scharrelen mét krulstaart, de kippen en de Vlaamse Reuzen bezoeken door het bruggetje voor de kerk over te wandelen. Ook de producten die buiten Op Hodenpijl worden geproduceerd zijn biologisch en/of fair trade en zoveel mogelijk uit eigen streek.
De sfeer is plezierig gemoedelijk en de ontvangst is gastvrij. Ook kun je hier voor een kop koffie met vers gebak terecht. Voor de lunch zijn er broodjes, verse soep met boerenbrood, salades, quiches en sappen. De warme avondmaaltijd is naar keuze met vlees of vegetarisch. Voor groepen vanaf 40 personen worden op maat buffetten samengesteld, uiteraard zoveel mogelijk bereid met verse, biologische streekproducten.
Openingstijden
di t/m zo: 10:00 - 20:00 uur
lunch: 11:30 - 17:30 uur
diner: 17:30 - 19:30 uur
Duurzame producten
alles is biologisch, streekproducten, fair trade zijn enkele wijnen en koffie, eco kleding, ecologische schoonmaakproducten
Adres
Rijksstraatweg20-22
2636 AX
Schipluiden
Zuid-Holland
Telefoonnummer 015 380 18 40
Website http://www.ophodenpijl.nl
Specificaties
Lunch
Vergaderen
Diner
Biologisch
Fair trade
Streekproducten
Vegetarisch
Glutenvrij
FSC-hout
Eco schoonmaakmiddelen
Terras
Kindvriendelijk
Hondvriendelijk
Vergaderen
Ook in categorie Winkels
