Nieuws

MSC-keurmerk voor duurzame visserij nóg toegankelijker voor de horeca.
Vanaf heden kunnen individuele restaurants de certificering...

>>Lees meer

Recensie

de culinaire werkplaats in Amsterdam: De culinaire werkplaats is een mix van een ontwerpstudio, eetgelegenheid, eetwinkel, galerie, kookstudio en nog een aantal geheime...

>> lees verder
Home Dining 56 in Arnhem
Dining 56 in Arnhem

Duurzaam:Duurzaam
Prijsindicatie:Prijsindicatie
Kortingsacties Dining 56 in Arnhem
gratis biologische Prosecco bij lunch of diner

geldig t/m 01-07-2011
In dit klassieke pand aan de Rijnkade wordt met dagverse producten gewerkt, waarbij chef-kok Monique Franssen zich laat inspireren door het wisselende seizoensaanbod. De gerechten zijn gebaseerd op de klassieke keuken met Franse en Italiaanse invloeden, maar de koks gaan ook graag creatief om met verrassende combinaties uit de Aziatische en andere internationale keukens.

Bij Dining 56 geen menukaart. Je bepaalt samen met het personeel wat en hoeveel je gaat eten. Heb je geen zin in verrassingen? Kies dan voor het regelmatig wisselende menu Dining 56. Laat de (biologische) wijnkeuze per glas gerust aan de bediening over.

Dining 56 heeft ook een eigen kookstudio, To Cook, waar je onder deskundige begeleiding culinaire creaties bereidt. De workshops zijn eventueel te combineren met wijnproeverijen.

In de twee private dining rooms kun je in besloten sfeer tafelen of borrelen. Beide kamers zijn sfeervol en modern ingericht met glas in lood en een haardvuur.

Openingstijden
dagelijks geopend vanaf 11:00 uur

keuken geopend van 12:00 - 22:00 uur


Duurzame producten
kalfs-, lams- en rundvlees, groenten 50%, zuivel 100%, kaas en wijn 40%, koffie, vis volgens www.goedevis.nl

Adres
Rijnkade56
6811HB
Arnhem
Gelderland

Telefoonnummer 026 442 82 82

Website http://www.dining56.nl

Specificaties
Lunch,
High tea,
Diner,
Catering,
Biologisch,
Duurzame vis,
Fair trade,
Streekproducten,
Vegetarisch,
Glutenvrij,
Eco schoonmaakmiddelen,
Terras,
Aan het water,
Kindvriendelijk,
Hondvriendelijk,
Rolstoelvriendelijk,


Ook in categorie Kookworkshops
Plan een route




Geef jouw mening over Dining 56 in Arnhem

Alle velden zijn verplicht.

Naam:
Email:
Je e-mailadres wordt niet op de website vertoond
Onderwerp:
Reacties:
Typ de vetgedrukte tekst die hiernaast staat over.
 
Wat vinden anderen van Dining 56 in Arnhem?
Wat vinden Puur! uit eten bezoekers van Dining 56 in Arnhem? Lees het hieronder.
Natuurlijk is ook jouw reactie welkom!

Hanke Verbeek schreef op 08 februari 2010
Tafelen
Bij binnenkomst voelde wij direkt een warme deken over ons heenkomen. Deze is de hele avond niet meer afgeweest. leuke bediening en een keuken die je weet te verrassen met goede smaken. dit adres doen wij zeker vaker aan.
GTJ van Leuveren schreef op 02 juli 2009
Super terras aan de Rijn

Super terras aan de Rijn, heerlijk gegeten en gedronken. Zeker een plek om vaker terug te komen

M.de Visscher schreef op 25 februari 2009
Te duur voor wat je krijgt
Voor twee personen soep en hoofdgerecht en twee spa: 70 euro. Alles was (deftig) weinig en eenmaal buiten hadden we bijna weer honger. Zeker niet voor herhaling vatbaar.