| Dag van Variatie op de Kaart - 13 december |
| Categorie: (Agenda) |
| Datum | 13-12-2010 |
| Omschrijving |
Variatie op de Kaart zet zich in voor meer vegetarische gerechten, naast de vele vlees- en visgerechten die vaak op het restaurantmenu staan. Wij willen restaurants inspireren om hun menukaart nóg aantrekkelijker te maken voor alle (parttime) vegetariërs van Nederland. Een groep van bijna vijf miljoen mensen!
Restaurants die de uitdaging aangaan hun menukaart nóg aantrekkelijker te maken voor vegetariërs kunnen meedoen met de verkiezing voor restaurant met de beste variatie. Alle deelnemende restaurant krijgen op 13 december een restaurant vol met gasten.
Puur! uit eten is een van de trotse supporters van de campagne Variatie op de Kaart.
Wil jij meehelpen de trend te zetten naar vegetariër vriendelijkere restaurants in Nederland? Meld je dan via facebook aan om op 13 december bij één van de deelnemende restaurants te komen eten. Meer info vind je op de website www.variatieopdekaart.nl. |
